Vitamínové doplňky

Našim klientům doporučujeme užívat vitamínové doplňky od prověřených a světově uznávaných firem .

Bioaktivní doplňky stravy od PHARMA NORD

 • jsou vyráběny tak,aby překonávaly jakoukoliv kvalitu a výrobní standardy ve světě /GMP a výše/
 • mají doložený účinek, mají vysokou VSTŘEBATELNOST
 • kapsle mají certifikovanou čistotu želatiny
 • jsou založeny na poznatcích vědeckého výzkumu

 

Všechny přípravky Pharma Nord se vyrábějí v nejmodernějším výrobním závodě ve městě Vojens, které se nachází v jižní části Jutského poloostrova.  Pojďme se nyní podivat na některé z nich:

Přemýšleli jste někdy o tom, jestli se Q10, který užíváte dobře vstřebává?

Proč tolik lidí kupuje přípravky Q10 aniž by si byli jistí, že tělo může absorbovat účinnou látku? Úplně nová studie porovnávající biologickou dostupnost šesti různých přípravků Q10 ukázala překvapivě, že pouze jeden z testovaných přípravků byl správně absorbován. Zbývajících pět přípravků mělo zanedbatelnou biologickou dostupnost a jeden nebyl absorbován vůbec. Pokud je tento rozdíl v kvalitě reprezentativní pro trh s Q10, miliony lidí plýtvají svými penězi za bezcenné produkty.

Q10 se přirozeně vyskytuje v našich buňkách

Vitamin C má v lidském těle mnoho funkcí, jako například podporu imunitního systému a správnou syntézu kolagenu.

Koenzym Q10 je sloučenina, která se vyskytuje uvnitř “malých elektrárnách“ v našich buňkách a srdci a protože srdeční sval musí produkovat obrovské množství energie, kvůli srdeční činnosti, potřebuje této látky dostatečné množství. 

Proč je přírodní energie lepší a bezpečnější?

Lidé neustále hledají nové způsoby, jak získat více energie, nicméně energetické nápoje opravdu nejsou tou nejlepší volbou. Zdravotní portály odkazují na novou americkou studii, která poukazuje na fakt, že jedna dávka může za určitých okolností vyvolat infarkt. Zdá se, že problém nesouvisí s kofeinem, ale s dalšími látkami v těchto nápojích. Pokud chcete zvýšit energii, je lepší držet se přírodních produktů, jako je Bioaktivní Q10,který je lidskému tělu vlastní.

Téměř 100% české populace získá příliš málo vitaminu D ze stravy.

Podle CZVP SZÚ* je méně než jedno procento českých mužů a žen ve věku 18 až 90 let schopno získat ze stravy doporučené denní množství vitaminu D. Přečtěte si a zjistěte, jak snadno můžete zajistit dostatečný přísun této životně důležité živiny, pokud se obáváte nedostatku.

 

Vitamin D je nezbytný pro normální funkci svalů, kostí a zubů a řadu dalších tělesných funkcí. Během letního období jsme my lidé schopni pokrýt potřebu vitaminu D vystavením se slunečnímu záření, které produkuje vitamin D v naší pokožce. To však není možné v zimě, protože slunce je na obloze příliš nízko, aby proces umožnilo.Česká republika není jediná evropská země, kde se lidem nedostává vitamin D.

Více lidí užívá doplňky stravy

Stále přibývá lidí, kteří řeší nedostatek Vitaminu D pomocí doplňků stravy. S přípravkem, jako je BioAktivní D3 D-Pearls, můžete jednoduše poskytnout tělu dostatek vitaminu D denně po celý rok. Zvláštní receptura s vitaminem D3 ve speciální matrici olivového oleje v měkkých želatinových kapslích zajišťuje vynikající absorpci aktivní složky.

Další nedávná studie s více než 4 000 pacienty se srdečními onemocněními ukázala, že se rozhodně vyplatí, pokud jde o zdraví, abychom  se ujistili, že máme dostatečné množství vitaminu D v krvi. 

Stabilní hladina cukru v krvi je životně důležitá

Příliš mnoho cukru ovlivňuje hladinu glukózy v krvi a to může vést k nestabilní hladině glukózy.

Normální hladina glukózy (před konzumací jídla) se obvykle pohybuje kolem 3 mmol / l. Po jídle se hladina obvykle zvyšuje na přibližně 7 mmol / l. Jinými slovy, je to zcela normální hladina glukózy po jídle. Náš trávicí systém přeměňuje sacharidy získané z potravy na glukózu, ta je pak přenášená krví do všech buněk.


Esenciální stopový prvek chrom se podílí na metabolických procesech, které přispívají k udržení normální hladiny glukózy v krvi.

Bioaktivní Chrom je vynikající možností, jak uřídit cukr v krvi

Existuje mnoho důvodů, proč je Bioaktivní Chrom dobrou volbou pro stabilní hladinu glukózy v krvi. Například:

 •     Přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi.
 •     Přispívá k normálnímu metabolismu makroživin.
 •     Má až desetkrát lepší absorpci než syntetické produkty chromu na bázi chloridu chromu a chromu pikolinátu.
 •     ChromoPrecise jsou jediné organické chromové kvasnice v EU, které jsou schváleny pro kontrolu krevního     cukru.
 •     Kvasinky jsou neaktivní a slouží pouze jako uhličitan bohatý na chrom.
 •     Každá tableta obsahuje 100 mikrogramů biologicky dostupného chromu.
 •     Je vyráběn pod přísnou farmaceutickou kontrolou ve výrobním závodě firmy Pharma Nord v Dánsku.
 •     Je balen v hygienických blistrech.
 •     Neobsahuje žádné živočišné složky a může být používán vegetariány a vegany.
 •     Vychází z více než 20 let vědeckého výzkumu.

Pharma Nord nabízí širokou škálu potravinových doplňků,které stojí za to vyzkoušet.

Ze své praxe mohu tyto potravinové doplňky vřele doporučit.

Věnujte prosím pozornost PH minerálům

Co vlastně způsobuje kyselost organismu ?

Největší překyselení vzniká ze stresu. Dále se na překyselení organismu podílí, špatné stravovací návyky. Kouření, přehnaná konzumace cukru, nadměrné pití alkoholu atd.

Překyselený organismus, je stále unavený, bez energie,nemůže dospat, má neurčité bolesti svalů, hlavy ,zad. Trápí ho ekzémy , podrážděné oči, časté střídání zácpy a průjmu

Virózy , angíny

Ze stálého vyvažování kyselin a zásad v těle podle trpí ledviny a játra  jsou – unavené a přetížené. Proto se únava stále vrací, proto se objevují alergie a ekzémy. Játra a ledviny špatně pracují, tělo vylučuje kyseliny jinak. Přes kůži jako ekzém, nosem jako vodnatou rýmu, atd.

Překyselení je nebezpečné /Překyseleným tělem si koleduje člověk o smrt./

Když si dodáme málo zásaditých látek, tělo si je odebírá z důvodů vrozeného pudu sebezáchovy k přežití ze svých vnitřních zásob – například vápník z kostí, chrom ze slinivky atd. Je logické, že pak prvky chybí – a vznikají choroby jako podle abecedy od alergie, artrózy…až po záněty. Včetně rakoviny.

Máme-li správnou zásadito-kyselou rovnováhu v organismu, nemůžeme vlastně onemocnět. Získáním rovnováhy kyselin a zásad si lze chronické choroby zlepšit, ba i vyléčit. Harmonie je prevencí proti virózám, bolení hlavy, zad, žaludku, proti všemu – i proti neustálé únavě.“

Prvním pomocníkem jsou ověřené PH minerály , které vřele doporučuji těm ,kteří marně s kyselostí organismu zápasí.Jsou vyrobeny na přírodní bázi, slazeny stévií. Je zde vyrovnaný poměr vitamínů a stopových prvků.Samozřejmě je nutné upravit stravovací návyky,zařadit do jídelníčku více čerstvých zeleninových šťáv , jako např. Z Mrkve, řapíkatého celeru, řepy,  listového špenátu atd.

Důležité je také vyvarovat se přílišného stresu, který přtěžuje ledviny a játra .Samozřejmě také kouření, a nadměrného pití alkoholu.

Regevit

Věnujte prosím pozornost vitamínovým doplňkům na snížení a udržení Homocysteinu

Tak jako je důležité znát svou hladinu cholesterolu v krvi, je důležité znát i hladinu HOMOCYSTEINU a celoživotně ji ladit na ideal.
Snadno takto předejdete běžným civilizačním chorobám, jako jsou infarkt, mrtvice, stařecká demence, spontánní potrat nebo jen obyčejná únava a migréna.

Výhody produktů VITALITY
-Vyjímečné složení všech produktů řady vitality, tj. Suroviny v té nejvyšší kvalitě a vstřebatelnosti
-Bez cukru, škrobu,soli,soji,kukuřice,pšenice,lepku,kvasnic,mléčných derivátů,umělých barviv, konzervantů a mgenetických modifikátorů.
-Produkty jsou v souladu s přírodou,obsahují pouze organické formy vitamínů a minerálů
-Vitamíny a minerály jsou v produktech ve vyvážené kombinaci
-Povaha kapslí je čistě rostlinná, je tedy vhodná pro vegany a vegetariány
-Každá surovina obsažená v kapsli prochází testem pravosti a testem na obsah účinných látek /dle COA/
-Preparáty jsou vyráběny v malých seriích pro zajištění čerstvosti
Mějte zdraví pevně ve svých rukou. Tyto doplňky lze zakoupit se slevou v našem e-shopu.