Vitamínové doplňky

Našim klientům doporučujeme užívat vitamínové doplňky od prověřených a světově uznávaných firem .

Bioaktivní doplňky stravy od PHARMA NORD

 

– jsou vyráběny tak,aby překonávaly jakoukoliv kvalitu a výrobní standardy ve světě /GMP a výše/

– mají doložený účinek, mají vysokou VSTŘEBATELNOST

– kapsle mají certifikovanou čistotu želatiny

– jsou založeny na poznatcích vědeckého výzkumu

 

Další výbornou firmou na našem trhu je FAVEA

Společnost Favea využívá při zpracovávání látek moderních technologií jako mikronizace, mikroenkapsulace a nyní nově nanotechnologie. Náš organismus dokáže díky těmto fyzikálním úpravám lépe vstřebávat a využívat účinné látky. Dalším přínosem těchto úprav je snížení dávkování, tím i případné zatížení trávicího traktu. Přípravky  mají  zvýšenou biologickou dostupnost.

Doporučujeme tedy např. B12, Ryboflavin  B2, Superželezo, Kyselina listová, přírodní vitamin E, Happy sen, Boswelie, samozřejmě nepřekonatelný Bactoral a jiné.

 

Dále využíváme I tekutých vitamínů zahraničních výrobců:

Např. Koloidní vitamin A, koloidní vitamin D, koloidní vitamin K2 v kombinaci s D3 a jiné….

Výrobce : Martinez Nieto , Španělsko

 

Dále pak u nás můžete zakoupit PH mineral na odkyselení těla, je to komplex  vitamínů a minerálů, který napomáhá s nadměrným překyselením organismu.

 

Věnujte prosím pozornost  naší nabídce lněných, makových, dýňových olejů a dalších.

 

Lněný olej

Poskytuje omega 3,6 a 9 kyseliny v optimálním poměru. Dále pak obsahuje niacin což je důležitá součást komplexu vitamínů B3. Obsahuje inulin, který upravuje střevní mikroflóru, čistí střeva . Je prospěšný pro kůži , srdce, cévy, žlučník a střeva. Rovněž je vhodný proti osteoporoze a celkovou podporu kloubního aparátu.  V odborném světě je považován za jeden z nejlepších olejů vůbec.

 

Makový olej  výborný na snižování cholesterolu

 

Dýňový olej

Je ceněn I pro své mimořádné schopnosti. Je bohatý zdroj zinku, selenu, vápníku,draslíku, fosforu, hořčíku,I železa. Vitamínů skupiny B,C a E . Doporučuje se pro muže, kteří mají problém s prostatou. Užívá se vnitřně jedna čajová lžička ráno a večer.

Objednat v e-shopu